Bägare 1700-tal

Bägare 1700-tal
Bägare 1700-tal
Bägare 1700-tal
Bägare 1700-tal
Bägare 1700-tal
Bägare 1700-tal
Bägare 1700-tal
Bägare 1700-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÄGARE, silver, Emanuel Hultin Sala (1816-1862), ciselerad dekor, höjd ca 10 cm, vikt ca 50 g

Smärre bucklor

592090

2018-11-22