Berndt Wennström Söder

Berndt Wennström Söder
Berndt Wennström Söder
Berndt Wennström Söder
Berndt Wennström Söder
Berndt Wennström Söder
Berndt Wennström Söder

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Man med hund - Södermalm, signerad B.Wennström, olja på duk, ca 81x100 cm

592101

2018-11-22