Berndt Wennström
2018-11-26
592105
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Övergångställe - Södermalm, signerad B.Wennström, olja på duk, ca 70x70 cm