Berndt Wennström

Berndt Wennström
Berndt Wennström
Berndt Wennström
Berndt Wennström
Berndt Wennström
Berndt Wennström

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Övergångställe - Södermalm, signerad B.Wennström, olja på duk, ca 70x70 cm

592105

2018-11-26