Salvador Dali - Galerie Blanche
2018-11-22
592107
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALVADOR DALI (1904-1989): ""H.C. Andersen", signerad Dali, maj 1967, litografi, 19x29 (bladstorlek)
PROVENIENS: Gallerie Blanche