Salvador Dali - Galerie Blanche

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): ""H.C. Andersen", signerad Dali, maj 1967, litografi, 19x29 (bladstorlek)

PROVENIENS: Gallerie Blanche

592107

2018-11-22