Ib Geertsen seriegrafier på glas

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IB GEERTSEN (Danmark, 1919-2019), 3 st, 1970-tal, komposition, seriegrafier på glas, ca 41x33 cm

Smärre slitage

592130

2018-11-24