Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
MATS ÅKERMAN, (född 1956): "Tillfället", signerad Mats Åkerman -04, 206/240, färglitografi, bildmått ca 37x50 cm
Zustandsbeschreibung
592158
2018-11-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner