Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL med konsol, gustavianskstil, 1900-tal, fasettslipat glas, konsol med lös stensskiva, förgylld, total höjd ca 255 cm
Slitage, krön med lagningar, pärlkant med skador
592161
2018-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här