Spegel med konsol gustavianskstil

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL med konsol, gustavianskstil, 1900-tal, fasettslipat glas, konsol med lös stensskiva, förgylld, total höjd ca 255 cm

Slitage, krön med lagningar, pärlkant med skador

592161

2018-11-23