Eliza Barchus oljemålning

Eliza Barchus oljemålning
Eliza Barchus oljemålning
Eliza Barchus oljemålning
Eliza Barchus oljemålning
Eliza Barchus oljemålning
Eliza Barchus oljemålning
Eliza Barchus oljemålning
Eliza Barchus oljemålning
Eliza Barchus oljemålning
Eliza Barchus oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELIZA BARCHUS (USA, 1857-1959): Vattenfall vid Multnomah Falls, Oregon, signerad Barchus, olja på pannå, ca 25x12 cm

Repa, visst färgbortfall

592162

2018-11-22