Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ELIZA BARCHUS (USA, 1857-1959): Vattenfall vid Multnomah Falls, Oregon, signerad Barchus, olja på pannå, ca 25x12 cm
Repa, visst färgbortfall
592162
2018-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här