Matgrupp England 1900-tal

Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATGRUPP, 13 dlr, 1900-talets andra hälft, Regency stil, mahogny, sittsar i tagel, höjd 72, 150x114, 2 iläggskivor 63 cm, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, fläckar, en stol skadad, repor

592164

2018-11-22