Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BORD, omkring 1900, gustaviansk stil, låda i sargen, fanerad med olika trädslag, lister och beslag i mässing, höjd ca 75, diameter 39 cm
Zustandsbeschreibung
Något ostadigt, slitage, nyckel saknas
592165
2018-11-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner