´´Material/Minne´´ multipel

´´Material/Minne´´ multipel
´´Material/Minne´´ multipel
´´Material/Minne´´ multipel
´´Material/Minne´´ multipel
´´Material/Minne´´ multipel
´´Material/Minne´´ multipel
´´Material/Minne´´ multipel
´´Material/Minne´´ multipel

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MULTIPEL, "Materia/Minne", editerad av Materia/Minne, tre objekt av Bård Breivik (Norge, 1948-2016), Jan Håfström (född: 1937) samt Anders Knutsson (född: 1937), signerade, daterade 1982, 40/150 exemplär, tillhörande bok medföljer, boxmått 39x39 cm

En riva på baksidan och i i skyddpappret av objekt av Anders Knutsson

592166

2018-11-23