Auktionskataloger Bukowskis

Auktionskataloger Bukowskis
Auktionskataloger Bukowskis
Auktionskataloger Bukowskis
Auktionskataloger Bukowskis
Auktionskataloger Bukowskis
Auktionskataloger Bukowskis
Auktionskataloger Bukowskis
Auktionskataloger Bukowskis
Auktionskataloger Bukowskis
Auktionskataloger Bukowskis

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AUKTIONSKATALOGER, 25 st., Bukowskis auktioner, 1980-2000-tal, en från 1965, höjd ca 22-29 cm

Slitage, fläckar

592171

2018-11-23