Auktionskataloger Stockholms Auktionsverk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AUKTIONSKATALOGER, 36 st., Stockholms Auktionsverk, 1970-2000-tal, höjd ca 22-27 cm

Slitage, fläckar

592174

2018-11-23