Mortel 1800-tal

Mortel 1800-tal
Mortel 1800-tal
Mortel 1800-tal
Mortel 1800-tal
Mortel 1800-tal
Mortel 1800-tal
Mortel 1800-tal
Mortel 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MORTEL, med hänklar och stöt, 1800-tal, mässing, signerad O.D, höjd ca 20 cm

Slitage, märken

592177

2018-11-23