Ring vitguld med diamanter

Ring vitguld med diamanter
Ring vitguld med diamanter
Ring vitguld med diamanter
Ring vitguld med diamanter
Ring vitguld med diamanter
Ring vitguld med diamanter
Ring vitguld med diamanter
Ring vitguld med diamanter
Ring vitguld med diamanter
Ring vitguld med diamanter

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

RING, 18 vitguld, art déco-stil, 7 gammalslipade diamanter, totalt ca 1,60 ct, samt fyra svarta kvadratiska stenar, ringstorlek 18,5 mm, total vikt ca 8,6 g

Diamanter med hack, fattningar med ojämna kanter, svarta stenar med skador, repor och limrester

592197

2018-11-27