Olle Nordberg oljemålning
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLLE NORDBERG (1905-1986): Norrland, signerad och daterad Olle Nordberg -41, a tergo stämpel samt etikett på spännram, olja på duk, ca 50x65 cm
UTSTÄLLD: Nutida Svensk Konst, Utställning 1942, Konstmuseet Kopenhamn
592198
2018-11-26