Bordsfotogenlampa

Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSFOTOGENLAMPA, majolika, 1900-talets början, nyrenässans, sockel i zink, höjd inl. kupa och brännarrör, höjd ca 69 cm

Kupa med spricka, nagg

592206

2018-11-23