Ram
2018-11-22
592209
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RAM, 1800-talets andra hälft, rokokostil, skuren dekor, förgylld, ca 31x22 cm
Smärre skador, lagningar