Skolplansch

Skolplansch
Skolplansch
Skolplansch
Skolplansch
Skolplansch
Skolplansch

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKOLPLANSCH, fäst på duk, Nordamerika i bilder, litografiskt tryck, 168x128 cm.

Slitage, skador, veck.

592233

2018-11-27