Fåtölj Alf Svensson & Gunnar Myrstrand
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FÅTÖLJ, ALF SVENSSON & GUNNAR MYRSTRAND, Dux, 1960-tal, snurrfunktion, stomme av kromad metall, dyna klädd i svart läder, höjd ca 70 cm, sitthöjd ca 40 cm
slitage, läder skadat vid dynans fäste under sits
592235
2018-11-26