Salongsbord Karl Johan

Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSBORD, Karl Johan, fanérad med björk, svärtade detaljer, höjd ca 75, 138x99 cm

Sprickor, fanérlagningar, smärre skador

592242

2018-11-22