Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, Amerika, körsbär, 6 lådor, beslag i mässing, skyltmärkt, höjd ca 93, 132x52 cm

Slitage, ett ben med skada

592245

2018-11-29