Fiskskål Japan

Fiskskål Japan
Fiskskål Japan
Fiskskål Japan
Fiskskål Japan
Fiskskål Japan
Fiskskål Japan
Fiskskål Japan
Fiskskål Japan
Fiskskål Japan
Fiskskål Japan

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FISKSKÅL / YTTERFODER, Japan, 1900-tal, globformad, med dekor på utsidan av figurscener, på insidan av karp bland sjögräs, höjd ca 25, diameter ca 32 cm

Krackelyr i glasyr

592260

2018-11-22