Militärleksaker 1930-50-tal

Militärleksaker 1930-50-tal
Militärleksaker 1930-50-tal
Militärleksaker 1930-50-tal
Militärleksaker 1930-50-tal
Militärleksaker 1930-50-tal
Militärleksaker 1930-50-tal
Militärleksaker 1930-50-tal
Militärleksaker 1930-50-tal
Militärleksaker 1930-50-tal
Militärleksaker 1930-50-tal
Militärleksaker 1930-50-tal
Militärleksaker 1930-50-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MILITÄRLEKSAKER, 1930-50-tal, bestående av: Kellerman motorcykel medförare och passagerare, Gama Tank, Hausser luftvärnskanon, 3 Dinky Toys Tanks, 8 luftvärnskanoner olika tillverkare

Diverse skador, delar saknas

592302

2018-11-27