Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CORNEILLE PETIT (Belgien, 1800-tal), "Lillan hämtar farfars tofflor", signerad Corneille Petit Bruxelles, olja på pannå, ca 50x39 cm.
592305
2018-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här