Salongsbord valnöt

Salongsbord valnöt
Salongsbord valnöt
Salongsbord valnöt
Salongsbord valnöt
Salongsbord valnöt
Salongsbord valnöt
Salongsbord valnöt
Salongsbord valnöt
Salongsbord valnöt
Salongsbord valnöt

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat av valnöt med rik intarsiadekor, höjd ca 64, diameter 94 cm

Lagningar, sprickor, slitage

592334

2018-11-28