Berndt Friberg 1962

Berndt Friberg 1962
Berndt Friberg 1962
Berndt Friberg 1962
Berndt Friberg 1962
Berndt Friberg 1962
Berndt Friberg 1962
Berndt Friberg 1962
Berndt Friberg 1962
Berndt Friberg 1962
Berndt Friberg 1962
Berndt Friberg 1962
Berndt Friberg 1962
Berndt Friberg 1962
Berndt Friberg 1962

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BERNDT FRIBERG (1899-1981), golvvas, Gustavsberg 1962, stengods, brun harpälsglasyr, signerad Friberg Gustavsbergs studio d, höjd ca 39 cm

fotnagg, glasyrbortfall och märken på livet

592339

2018-11-22