Tapio Wirkkala

Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TAPIO WIRKKALA (1915-1985), skålfat, Iittala, kamslipad dekor, signerad TAPIO WIRKKALA IITTALA, diameter ca 21 cm

Obetydlig fotnagg

592344

2018-11-22