Helmut Mantel oljemålning

Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

2 500 SEK

HELMUT MANTEL (född 1925): Clown, signerad E H. Mantel, olja på duk, ca 100x100 cm

592348

2018-11-28