Orientaliska vepor

Orientaliska vepor
Orientaliska vepor
Orientaliska vepor
Orientaliska vepor
Orientaliska vepor
Orientaliska vepor

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORIENTALISKA VEPOR, två st, gouache på papper, 1800/1900-tal, ca 110x50 cm (rammått 140x72 cm)

skador, veck, lagningar, ej examinerade ur ram

592350

2018-11-26