Bertil Vallien skål
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERTIL VALLIEN, skål, 2000-tal, Kosta Boda Atelier, mörkt överfång med iriserande yta och dekor i bl a gult och blått mot blå fond, signerad B Vallien, undertill märkt Kosta Boda Atelier 801030/300, etikettmärkt, höjd ca 14 cm
Mindre ytrepor
592372
2018-11-22