Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Blåbär i kruka, signerad och daterad v Schantz 78, numrerad 17/155, färglitografi, ca 39,5x53 cm
592375
2018-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här