Nils G. Stenqvist Oscar Reutersvärds samling

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS G. STENQVIST (1934-2005): (2) "Ur vårt inre II",
färlitografi, signerad och daterad 1973 44/50, 78x61 cm.

592378

2018-11-22