Aalvar Aalto karmstolar

Aalvar Aalto karmstolar
Aalvar Aalto karmstolar
Aalvar Aalto karmstolar
Aalvar Aalto karmstolar
Aalvar Aalto karmstolar
Aalvar Aalto karmstolar
Aalvar Aalto karmstolar
Aalvar Aalto karmstolar

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ALVAR AALTO, karmstolar, 1 par, "NV45", Artek, Finland, björk, armlän lindade i läder, sits och rygg i läder, märkta 488, sitthöjd ca 42 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, fläckar, läder med skador

592379

2018-11-23