Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ALVAR AALTO, karmstolar, 1 par, "NV45", Artek, Finland, björk, armlän lindade i läder, sits och rygg i läder, märkta 488, sitthöjd ca 42 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, fläckar, läder med skador
592379
2018-11-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner