Tony Emilson
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TONY EMILSON (1925-2015): "Minimyt", monogramsignerad och daterad TE-04, bemålat trä på sockel, höjd ca 32 cm, bredd ca 41 cm, totalhöjd med träsockel ca 49 cm,
PROVENIENS: Konstnären Tony Emilson
592387
2018-11-29