Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIGFRID SÖDERGREN (1920-2000): Lidingöbron, olja på duk uppklistrad på pannå, signerad Sigfrid S, daterad a tergo -69-70, ca 24x44,5 cm
592388
2018-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här