Sigfrid Södergren oljemålning

Sigfrid Södergren oljemålning
Sigfrid Södergren oljemålning
Sigfrid Södergren oljemålning
Sigfrid Södergren oljemålning
Sigfrid Södergren oljemålning
Sigfrid Södergren oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

SIGFRID SÖDERGREN (1920-2000): Lidingöbron, olja på duk uppklistrad på pannå, signerad Sigfrid S, daterad a tergo -69-70, ca 24x44,5 cm

592388

2018-11-22