Malmkrona 16 ljusarmar 18/1900-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, s.k. malmkrona, mässing, 18/1900-tal, barockstil, 16 ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 70, diameter 75 cm

Lampskärmar med skador

592390

2018-11-28