Sigfrid Södergren oljemålning

Sigfrid Södergren oljemålning
Sigfrid Södergren oljemålning
Sigfrid Södergren oljemålning
Sigfrid Södergren oljemålning
Sigfrid Södergren oljemålning
Sigfrid Södergren oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGFRID SÖDERGREN (1920-2000): Mansporträtt, olja på duk, signerad och daterad Sigfrid S -48, ca 46x36 cm

592393

2018-11-22