Chiffonjé 1800-talets mitt
2018-11-28
592405
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHIFFONJÉ, 1800-talets mitt, fanérad i alm, skulpterade nyckelbrickor, dragknoppar i ben, höjd ca 134, 112x52 cm
Ytskador, torrsprickor, fanérskador, kortsidornas fotlister med omfattande fanérbortfall