Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
WILLIAM COLLINS (1788-1847): Strandvy med fiskare, singerad W. Collins, olja på duk, förgylld ram i rokoko, 1700-tal, ca 59x73 cm
Krackeleringar, renoverad, ram omarbetad
592441
2018-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här