William Collins oljemålning

William Collins oljemålning
William Collins oljemålning
William Collins oljemålning
William Collins oljemålning
William Collins oljemålning
William Collins oljemålning

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

WILLIAM COLLINS (1788-1847): Strandvy med fiskare, singerad W. Collins, olja på duk, förgylld ram i rokoko, 1700-tal, ca 59x73 cm

Krackeleringar, renoverad, ram omarbetad

592441

2018-11-22