Kandell skulptur

Kandell skulptur
Kandell skulptur
Kandell skulptur
Kandell skulptur
Kandell skulptur
Kandell skulptur
Kandell skulptur
Kandell skulptur

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN KANDELL, ´´Augustibrud´´, objekt, monogramsignerad och daterad Sthlm 1987, höjd ca 24 cm

592447

2018-11-23