Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
EERO ARNIO, snurrfåtöljer, 1 par, "Kaptensstolen", för Asko, Finland, 1960-tal, rött konstläder, på kromad fot, sitthöjd 44 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage och ytskador
592456
2018-11-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner