Peter Freudenthal färgserigrafi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER FREUDENTHAL (född 1938): "Poznan", signerad och daterad Peter Freudenthal 1989, numrerad 34/47, färgserigrafi, ca 52x47 cm

592462

2018-11-24