Bägare 1700-tal i silver

Bägare 1700-tal i silver
Bägare 1700-tal i silver
Bägare 1700-tal i silver
Bägare 1700-tal i silver
Bägare 1700-tal i silver
Bägare 1700-tal i silver
Bägare 1700-tal i silver
Bägare 1700-tal i silver

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÄGARE, silver, 1700-tal, botten med infällt mynt från 1716, höjd 8,5, diameter 8 cm, vikt ca 138 g

Slitage

592464

2018-11-22