Carl Abraham Rothsten

Carl Abraham Rothsten
Carl Abraham Rothsten
Carl Abraham Rothsten
Carl Abraham Rothsten
Carl Abraham Rothsten
Carl Abraham Rothsten

Klubbat för:

3 800 SEK

1 500 SEK

CARL ABRAHAM ROTHSTEN (1826-1877): Sommarlandskap med hus vid sjö, signerad och daterad C Abr Rothsten 1850, olja på duk, ca 48x73 cm

592472

2018-11-28