Klubbat för:
3 800 SEK
1 500 SEK
CARL ABRAHAM ROTHSTEN (1826-1877): Sommarlandskap med hus vid sjö, signerad och daterad C Abr Rothsten 1850, olja på duk, ca 48x73 cm
592472
2018-11-28